КОМИ
РУС
Движение «Коми войтыр»
«Коми войтыр» ӧтмунӧм
Представительства
Представительствояс
Новости
Выльторъяс
Веськӧдлысьяс

Руководство:

Габов Алексей Иванович –  председатель

Терентьев Олег Михайлович – заместитель председателя

Хатанзейский Григорий Федорович –заместитель председателя

Лажанев Олег Амвросиевич - секретарь

Члены Исполнительного комитета МОД «Коми войтыр»:

Президиум

Габов Алексей Иванович (г.Сыктывкар)

Хатанзейский Григорий Федорович (г.Сыктывкар)

Остапова Зоя Васильевна (г.Сыктывкар)

Рассыхаев Алексей Николаевич (г.Сыктывкар)

Федина Марина Серафимовна (Сыктывкар)

Камбалова Людмила Николаевна (Сыктывкар)

Орёл Инесса Николаевна (Сыктывкар)

Агаркова Виктория Владимировна (Сыктывкар, Эжва)

Терентьев Олег Михайлович (Ижемский район)

Габов Афанасий Васильевич (Корткеросский р.)

Лажанев Олег Амвросиевич (Сыктывдинский район)

Касев Иван Валериевич (Усть-Куломский район)

Представители городов и районов Республики Коми

Матюшева Светлана Витальевна (г.Воркута)

Филиппова Ольга Валерьевна (г.Вуктыл)

Хозяинова Наталья Алексеевна (Сыктывкар)

Кулиш Мария Васильевна (Сыктывкар, Эжва)

Буторина Светлана Альбертовна (г.Ухта)

Терентьева Галина Александровна (г.Инта)

Выучейская Анастасия Александровна (г.Усинск)

Михеева Надежда Витальевна (Княжпогостский р.)

Кирушев Игорь Евгеньевич (Корткеросский р.)

Комышева Галина Михайловна (Койгородский р.)

Ануфриева Галина Николаевна (г.Печора)

Попова Галина Михайловна (Прилузский р.)

Ушакова Ирина Васильевна (г.Сосногорск)

Останкова Ольга Викторовна (Сыктывдинский р.)

Шеремет Лариса Ивановна (Сысольский р.)

Малетина Елизавета Ивановна (Троицко-Печорский р.)

Ванеева Алина Робертовна (Удорский р.)

Лютоев Василий Мисаилович (Усть-Вымский р.)

Игнатов Александр Светозарович (Усть-Куломский р.)

Матвеев Александр Борисович (Усть-Цилемский р.)

Веськӧдлысьяс:

Габов Алексей Иванович – веськӧдлысь

Терентьев Олег Михайлович – веськӧдлысьӧс вежысь

Хатанзейский Григорий Федорович – веськӧдлысьӧс вежысь

Лажанев Олег Амвросиевич - секретар

«Коми войтыр» ӧтмунӧмлӧн Исполкомӧ пырысьяс

Президиум

Габов Алексей Иванович (Сыктывкар)

Хатанзейский Григорий Федорович (Сыктывкар)

Остапова Зоя Васильевна (Сыктывкар)

Рассыхаев Алексей Николаевич (Сыктывкар)

Федина Марина Серафимовна (Сыктывкар)

Камбалова Людмила Николаевна (Сыктывкар)

Орёл Инесса Николаевна (Сыктывкар)

Агаркова Виктория Владимировна (Сыктывкар, Эжва)

Терентьев Олег Михайлович (Изьва район)

Габов Афанасий Васильевич (Кӧрткерӧс р.)

Лажанев Олег Амвросиевич (Сыктывдiн р.)

Касев Иван Валериевич (Куломдiн р.)

Коми Республикаса кар-район петкӧдлысьяс:

Матюшева Светлана Витальевна (Воркута)

Филиппова Ольга Валерьевна (Вуктыл)

Хозяинова Наталья Алексеевна (Сыктывкар)

Кулиш Мария Васильевна (Сыктывкар, Эжва)

Буторина Светлана Альбертовна (Ухта)

Терентьева Галина Александровна (Инта)

Выучейская Анастасия Александровна (Усинск)

Хозяинова Елена Владимировна (Изьва р)

Михеева Надежда Витальевна (Княжпогост р.)

Кирушев Игорь Евгеньевич (Кӧрткерӧс р.)

Комышева Галина Михайловна (Койгорт р.)

Ануфриева Галина Николаевна (Печора)

Попова Галина Михайловна (Луздор р.)

Ушакова Ирина Васильевна (Сосногорск)

Останкова Ольга Викторовна (Сыктывдiн р.)

Шеремет Лариса Ивановна (Сыктыв р.)

Малетина Елизавета Ивановна (Мылдiн р.)

Ванеева Алина Робертовна (Удора р.)

Лютоев Василий Мисаилович (Емдiн р.)

Игнатов Александр Светозарович (Куломдiн р.)

Матвеев Александр Борисович (Чилимдiн р.)